PL|EN
tel: 71 325 33 34
HartStone
  • Strona Główna
  • O Firime
  • Oferta
  • Kontakt

Nasza Oferta

Do wyrobu oferowanych przez nas segmentów diamentowych korzystamy tylko ze sprawdzonych, najlepszych dostępnych na rynku europejskim materiałów. Proces produkcyjny jest cały czas udoskonalany tak, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się segmenty do wszystkich rodzaji kamienia. Twardość jak i typ segmentu możemy dostosować do wymogów klienta.

Segmenty Diamentowe

Segmenty do Pił

Segmenty do pił do cięcia granitu 1000-3500

W ofercie dostępne są segmenty w rozmiarach Tx23,5x20, Tx23,5x30 lub Tx30x30, które w zależności od rozmiaru charakteryzują się stałą ilością wyciętych metrów

Segmenty do piaskowca do pil i do traków

Oferowane przez nas segmenty do piaskowca wykorzystywane w piłach oraz trakach wykonywane są ze szczególną precyzją, z wykorzystaniem specjalnie dobranych surowców. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie ze względu na typ zastosowanej maszyny, parametry pracy oraz rodzaj ciętego materiału.

Segmenty do traków do cięcia marmurów

Linki Diamentowe

Linki Diamentowe Nasza firma oferuje szeroką gamę linek diamentowych do piaskowca jak i granitu, w rozmiarach od 8 mm do 11 mm. Utrzymanie stałej jakości oferowanego produktu zmusza nas do zachowania ścisłej kontroli materiałów wykorzystywanych w produkcji. Dzięki takim zabiegom oferowane przez nas linki diamentowe są bardzo konkurencyjne na rynku. Jakość jest podstawowym wyznacznikiem oferowanych przez nas produktów.

Tarcze

Tarcze Na specjalne życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie dostarczyć dyski o średnicy od 1200 do 3500

Jakość

Jakość naszych segmentów jest znana i doceniana przez wiele firm zagranicznych. Więcej o Nas

Kontakt

HARTSTONE S.C.

ul. Asnyka 34
51-143 Wrocław
T: 71 325 33 34
E: hart@hart.wroc.pl