PL|EN
tel: 71 325 33 34
HartStone
  • Strona Główna
  • O Firime
  • Oferta
  • Kontakt

O Firmie HartStone

Już od ponad 16 lat firma nasza dostarcza na Polski jak i Europejski rynek narzędzia do obróbki kamienia naturalnego. Na początku naszej działalności byliśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce niemieckiej firmy Winter, która w okresie lat 90 była znana z bardzo wysokiej jakości sprzedawanych przez siebie produktów. Od roku 2005 na bazie doświadczenia zebranego w wieloletniej pracy w renomowanych firmach rozpoczęliśmy własną produkcję narzędzi diamentowych.

Stosując najlepsze materiały, najnowocześniejsze technologie, dużą wiedzę techniczną jak i zaangażowanie naszych techników, umocniliśmy naszą pozycję na rynku, stając się marką znaną z niezawodnych narzędzi do cięcia kamienia naturalnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo segmenty do obróbki : granitu , marmuru, piaskowca i betonu.

Aby sprostać wymogom naszych klientów, wprowadziliśmy na rynek segmenty o zróżnicowanych parametrach, dopasowany do każdych warunków pracy, tak, aby podnieść ich wydajność i obniżyć koszty produkcji. Stale pracujemy nad udoskonaleniem naszych produktów.

Na jakości naszych segmentów polegają firmy zagraniczne z takich krajów jak Włochy, Hiszpania, Niemcy, Izrael, Rosja a nawet tak odległe jak Indie, Meksyk czy Peru.

Produkty

Korzystamy tylko ze sprawdzonych, najlepszych na rynku europejskim materiałów. Więcej o Ofercie

Kontakt

HARTSTONE S.C.

ul. Asnyka 34
51-143 Wrocław
T: 71 325 33 34
E: hart@hart.wroc.pl